اینورتر (Inverter) یک دستگاه الکترونیکی است که برای کنترل سرعت موتورهای الکتریکی استفاده می‌شود. این دستگاه با تغییر فرکانس جریان الکتریکی و ولتاژ آن به موتور، سرعت آن را تنظیم و کنترل می‌کند. این دستگاه در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود و مزایایی مانند صرفه جویی در انرژی، کنترل دقیق سرعت و حرکت، کاهش وزن و حجم و بهبود کارایی سیستم‌های الکتریکی را داراست.
باتوجه به تعمیرات مختلف موردنیاز برای دستگاه اینورتر، تخصص کافی و تجربه بالایی  لازم است تا عیب یابی و تعمیر به بهترین نحو ممکن انجام شود و بهتر است حتماً به کارشناسان متخصص و با تجربه در این زمینه مراجعه کرد.
برخی از مشکلات مربوط به دستگاه اینورتر شامل این موارد می باشد :
 
 
 
  • مشکلات مدار قدرت اینورتر
  • خطاهای نرم افزاری
  • عیب در سیگنال های کنترل کننده
  • مشکلات در کنترل دمای سیستم
اتوماسیون صنعتی کاسپین تجهیز به دنبال ارائه خدماتی است که به شما اجازه می دهد تجهیزات و تاسیسات شما را با کمترین هزینه و با کیفیت بالا تعمیر و نگهداری کند. تعمیرات اینورترهای صنعتی از جمله خدماتی است که این سایت با بهره گیری از تجربه و دانش خود در این حوزه به شما ارائه می دهد.تعمیرات اینورترهای صنعتی بسیار پیچیده و دقیق هستند و برای انجام آنها نیاز به دانش فنی و تخصصی دارید. همچنین، استفاده از تجهیزات و تاسیسات با کیفیت و اصولی، به شما کمک می کند تا در بلند مدت، از عملکرد بهتر و هزینه های کمتر بهره مند شوید.در این مجموعه، تیمی از تخصصی ترین مهندسان و صنعتی های ایران با بیش از 20سال سابقه  با استفاده از تجهیزات و دستگاه های نوین و با استفاده از روش های کارآمد و مدیریتی مدرن، به شما خدمات می دهند. تیم تخصصی ما، با بررسی علت خرابی تجهیزات، مشخص کردن نیازمندی های شما و ارائه راه حل های دقیق و مناسب به شما کمک می کند تا تجهیزات شما با حداکثر کیفیت و بهره وری تعمیر شود